Napaječ pro spotřební elektroniku 12V 1A typ ADS18B-B-120100
100-240V / 12V, max 1A, konektor 5,5 x 2,5 mm
Previous
Next
Kód zboží:
A000073600
ihned k odeslání
na prodejně 3 ks
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen 3 ks
Zavřít
Jméno
E-mail
Telefon
Předmět
Dotaz
Popis