Prodáváme, vyrábíme a repasujeme pro Vás akumulátory a akubloky
Repase baterií a aku-packů:
Každá baterie (akumulátor) jednou doslouží a je potřeba ji buď ekologicky zlikvidovat nebo bez vyšších nákladů získat novou (repasovanou). Vyplatí se využít repase baterií s náklady ve výši kolem 50 % ceny nové baterie. Díky možnosti volby požadované kapacity repasované baterie je možné ji zvýšit oproti původní hodnotě. Repasovaná baterie (akumulátor) v mnoha případech svou životností a kapacitou původní akumulátor převyšuje. Pro repasování a výrobu používáme články značek GP, SANYO, SONY, Panasonic, Samsung a SAFT. Akumulátor si můžete nechat repasovat do nářadí, vysavačů na baterie, bezdrátových telefonů, baterie elektrokol atd.,  bez ohledu na technologii – NiCd / NiMh / Li-Ion a jiné.
 
 
Výroba akumulátorových sestav (aku-packů):
Je možné vyrobit i zcela nový typ baterie (akumulátor), který bude přesně vyhovovat požadavkům zákazníka svými elektrotechnickými charakteristikami (kapacitou, nabíjením, vybíjením), rozměrem, tvarem, typem vývodů či mechanickou a tepelnou odolností. Vyrobíme Vám i nové akumulátory (akubloky) do záložních světel, alarmů, vratových systémů.
 
Nabízíme:
Mnoho variant při sestavování článků.
Provedení a orientace vývodů dle přání zákazníka.
Obracejte se na nás se značkami Bosch, Makita, Narex, DeWALT, Black & Decker, Metabo, Hilti, AEG, Hitachi, Panasonic, Milwaukee, Atlas, Skil, Ryobi a mnoho dalších.
 
 
Objednávka:
Pro repase akumulátorů nebo specifikaci akumulátorové sestavy nás vždy prvně kontaktujte na emailu repase@ame.cz nebo telefonicky 495 263 263 (paní Makovská nebo pan Plachta), kde Vám bude upřesněna cena repase a další podrobnosti.
Doručte akumulátory určené k repasi osobně nebo poštou na adresu KTS-AME s.r.o.  / REPASE, Karla Čapka 60, Hradec Králové 2, 50002
Repasovaný akumulátor si můžete vyzvednout osobně nebo Vám ho zašleme na dobírku obchodním balíkem.
 
 
Různé typy akumulátorů pro repase:
N-1250SCRL
NC-1700SCRL