B380C8000D / KBPC808
Můstek 800V 8A čtyřhranný
Previous
Next
Kód zboží:
Výrobce:
DIOTEC SEMICONDUCTOR
ihned k odeslání
na prodejně 8 ks
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen 8 ks
Zavřít
Jméno
E-mail
Telefon
Předmět
Dotaz
Popis
Ke stažení
B380C8000D / KBPC808
Můstek 800V 8A čtyřhranný
Výrobce DIOTEC SEMICONDUCTOR
Typ polovodičové součástky usměrňovací můstek
Max. závěrné napětí 800V
Jmenovitý proud 8A
Max. impulsní proud 200A
Montáž THT
Vývody drát Ø0,9mm