LED ČIP50W / LED dioda COB 50W bílá / LEDCOB50W / LED CHIP 50W
32 - 34V 1400-1700mA 4500 - 5000lm
ihned k odeslání
na prodejně > 25 ks
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen 40 ks
Barevná teplota : white 6000-6500K
Provozní napětí : 32 - 34V
Minimální proud chipu : 400mA
Maximální proud chipu : 1500mA
UPOZORNĚNÍ : nedívejte se do rozsvíceného chipu neboť toto může vyvolat trvalé poškození zraku.
Provozní napětí : 32 - 34V
Minimální proud chipu : 400mA
Maximální proud chipu : 1500mA