1.5KE150CA
Transil 150V / 3A
Previous
Next
ihned k odeslání
na prodejně > 25 ks
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen 114 ks
Zavřít
Jméno
E-mail
Telefon
Předmět
Dotaz
Popis
Ke stažení
1.5KE150CA
Transil 150V / 3A
Opakovatelný impulzní proud až 200A, plně nahrazuje dražší R2K.