BUK426-800A, B / STP5NB80FP
N-FET 800V 2.1A 35W 4J0
Previous
Next
ihned k odeslání
na prodejně 5 ks
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen 5 ks
Zavřít
Jméno
E-mail
Telefon
Předmět
Dotaz
Popis
BUK426-800A, B / STP5NB80FP
N-FET 800V 2.1A 35W 4J0