BUK436-200A, B / IRFP240
N-FET 200V 19A 125W 0J2
ihned k odeslání
na prodejně 4 ks
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen 4 ks
Popis
BUK436-200A, B / IRFP240
N-FET 200V 19A 125W 0J2