BUK445-200A, B / IRF640
N-FET 200V 8A 30W 0J28
ihned k odeslání
na prodejně 1 ks
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen 1 ks
Popis
BUK445-200A, B / IRF640
N-FET 200V 8A 30W 0J28