BUK452-50A, B / IRFZ44
N-FET 50V 15A 60W 0J15
Previous
Next
ihned k odeslání
na prodejně > 25 ks
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen 75 ks
Zavřít
Jméno
E-mail
Telefon
Předmět
Dotaz
Popis
BUK452-50A, B / IRFZ44
N-FET 50V 15A 60W 0J15