BUK453-50A, B / IRFZ44
N-FET 50V 22A 75W 0J1
ihned k odeslání
na prodejně > 25 ks
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen 75 ks
Popis
BUK453-50A, B / IRFZ44
N-FET 50V 22A 75W 0J1