BUK454-200A, B / IRF640
N-FET 200V 9A 75W 0J5
ihned k odeslání
na prodejně 1 ks
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen 1 ks
Popis
BUK454-200A, B / IRF640
N-FET 200V 9A 75W 0J5