BUK455-60A, B / IRFZ44
N-FET 60V 43A 125W 0J045
ihned k odeslání
na prodejně > 25 ks
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen 75 ks
Popis
BUK455-60A, B / IRFZ44
N-FET 60V 43A 125W 0J045