FQP50N06 / STP60NF06
N-FET 60V 50A 110W 0J022
Previous
Next
ihned k odeslání
na prodejně > 25 ks
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen 28 ks
Zavřít
Jméno
E-mail
Telefon
Předmět
Dotaz
Popis
FQP50N06 / STP60NF06
N-FET 60V 50A 110W 0J022