K10A50D tranzistor TK10A50D Mosfet
10A 500V 45W 1050pF 0.72
Previous
Next
Kód zboží:
Výrobce:
Toshiba
ihned k odeslání
na prodejně 2 ks
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen 2 ks
Zavřít
Jméno
E-mail
Telefon
Předmět
Dotaz
Popis
Ke stažení
10A 500V 45W 1050pF 0.72