P12N60 / FQP12N60C
N-FET 600V 12A 225W 0J65
Previous
Next
ihned k odeslání
na prodejně 2 ks
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen 2 ks
Zavřít
Jméno
E-mail
Telefon
Předmět
Dotaz
Popis
Ke stažení
P12N60 / FQP12N60C
N-FET 600V 12A 225W 0J65