P80N06 / P80NE0-10 / STP80N06
N-FET 60V 80A 150W 0J008
Previous
Next
Hlavní sklad:
není skladem
! Termín na dotaz !
Externí sklad:
není skladem
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen ks
Zavřít
Jméno
E-mail
Telefon
Předmět
Dotaz
Popis
P80N06 / P80NE0-10 / STP80N06
N-FET 60V 80A 150W 0J008