PSMN7R0-30YL / 7R030
N-FET 30V 65A 51W 0J0047
Previous
Next
ihned k odeslání
na prodejně 4 ks
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen 4 ks
Zavřít
Jméno
E-mail
Telefon
Předmět
Dotaz
Popis
Ke stažení
PSMN7R0-30YL / 7R030
N-FET 30V 65A 51W 0J0047