SPP11N60S5
N-FET 600V 11A 30W 125W 0J38
Previous
Next
Kód zboží:
Výrobce:
Infineon
EAN:
Dostupnost:
Hlavní sklad:
Skladem do 5-7 dnů
Skladem u dodavatele 15 ks
Externí sklad:
není skladem
Jméno
E-mail
Telefon
Předmět
Dotaz
Popis
Ke stažení
SPP11N60S5
N-FET 600V 11A 30W 125W 0J38