STP20NM60FP
N-FET 600V 20A 45W 0J25
Previous
Next
ihned k odeslání
na prodejně 3 ks
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen 3 ks
Zavřít
Jméno
E-mail
Telefon
Předmět
Dotaz
Popis
Ke stažení
STP20NM60FP
N-FET 600V 20A 45W 0J25