STW20NK50Z
N-FET 500V 20A 190W 0J27
Previous
Next
Kód zboží:
Výrobce:
STMicroelectronics
ihned k odeslání
na prodejně 10 ks
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen 10 ks
Zavřít
Jméno
E-mail
Telefon
Předmět
Dotaz
Popis
Ke stažení
STW20NK50Z
N-FET 500V 20A 190W 0J27
Naprosto bezproblémová náhrada za BU208A - orig. označení dílu 759551253500 Grundig
Výrobce ST MICROELECTRONICS
Typ tranzistoru N-MOSFET
Polarizace unipolární
Napětí drain-source 500V
Proud drainu 17A
Výkon 190W
Pouzdro TO247
Odpor v sepnutém stavu 270mΩ