BT136-600 / BT136/600
Triak 600V 4A 50Hz
Previous
Next
Kód zboží:
Výrobce:
NC
ihned k odeslání
na prodejně 1 ks
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen 1 ks
Zavřít
Jméno
E-mail
Telefon
Předmět
Dotaz
Popis
Ke stažení
BT136-600 / BT136/600
Triak 600V 4A 50Hz
Zvýšená citlivost - 2,5 / 3mA.