BT137-600 / BT137/600
Triak 600V 8A 50Hz
Previous
Next
Kód zboží:
Výrobce:
WeEn Semiconductors
ihned k odeslání
na prodejně 9 ks
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen 9 ks
Ke stažení
BT137-600 / BT137/600
Triak 600V 8A 50Hz
Výrobce WeEn Semiconductors
Typ polovodičové součástky triak
Max. závěrné napětí 600V
Maximální souvislý proud 8A
Proud hradla 70mA