BTB12-600BWRG BTB12 / 600BWRG
Triak 600V 12A 50Hz
Previous
Next
Kód zboží:
Výrobce:
STMicroelectronics
ihned k odeslání
na prodejně 25 ks
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen 25 ks
Zavřít
Jméno
E-mail
Telefon
Předmět
Dotaz
Popis
Ke stažení
BTB12-600BWRG BTB12 / 600BWRG
Triak 600V 12A 50Hz
řídící / přídržný proud 2 / 50mA
Výrobce ST MICROELECTRONICS
Typ polovodičové součástky triak
Max. závěrné napětí 600V
Maximální souvislý proud 12A
Proud hradla 50mA