BT148W-600R / BT148W/600R
Tyristor 600V 0.6A
ihned k odeslání
na prodejně 24 ks
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen 24 ks
Ke stažení
BT148W-600R / BT148W/600R
Tyristor 600V 0.6A
Provedeí SMD, řídí proud typicky 50uA, přídržný proud 0,17mA.