BT152-800R / BT152/800R
Tyristor 800V 20A 200kHz
Previous
Next
Kód zboží:
Výrobce:
Philips
ihned k odeslání
na prodejně 2 ks
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen 2 ks
Ke stažení
BT152-800R / BT152/800R
Tyristor 800V 20A 200kHz
3 / 25mA