Relé 12V 1 x 250V / 10A HF3FA 012-ZTF HONGFA
U cívky 12V DC, 10A / 250VAC, 1 přepínací kontakt
Kód zboží:
470M105700
Výrobce:
HONGFA
ihned k odeslání
na prodejně 6 ks
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen 6 ks
Relé je určeno pro monáž do DPS.
Označení výrobce: HF3FA/012-ZTF
Jmenovité napětí cívky: 12 V / DC
Řídicí napětí (min.): 9 V / DC
Řídicí napětí (max.): 15.6 V / DC
Mód řízení Monostabilní, 1 cívka
Odpor cívky: 400 Ω
Typ kontaktu: 1 přepínací kontakt
Materiál kontaktu: AgSnO2
Spínané napětí DC (max.): 30 V
Spínané napětí AC (max.): 277 V
Spínací proud (max.): 10 A
Spínací výkon (max.): 300 W 2770 VA
Připojení relé: Pájecí piny
Životnost (elektrická): min. 1x 105 spínacích cyklů
Životnost (mechanická): min. 1x 107 spínacích cyklů
Pracovní teplota (min.): -40 °C
Pracovní teplota (max.): +105 °C
Rozměry: Vnější délka - 19 mm, Vnější šířka - 15.2 mm, Vnější výška - 15.5 mm
Splňuje RoHS: Ano
Řídicí napětí (min.): 9 V / DC
Odpor cívky: 400 Ω
Materiál kontaktu: AgSnO2
Spínané napětí DC (max.): 30 V
Spínací proud (max.): 10 A
Připojení relé: Pájecí piny