Napaječ k TV LCD 24V / 5.00A PSE50028 EU (náhradní napájecí zdroj) 4 pin
120W, ROHS, CE, TÜV
Previous
Next
Kód zboží:
A000127200
Výrobce:
Classic
EAN:
Dostupnost:
Hlavní sklad:
Skladem do 5-7 dnů
Skladem u dodavatele 5 ks
Externí sklad:
není skladem
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen ks
Zavřít
Jméno
E-mail
Telefon
Předmět
Dotaz
Popis
Ke stažení
120W, ROHS, CE, TÜV
Rozměr: 170 x 60 x 35 mm
Výstupní konektor: 4Pin (1/2=plus, 3/4=minus)