LED podsvit 1056mm sada Hisense BK55S1U celkem 5 pásků / LED Backlight 1054mm CRH-BK55S1U51S3030T05107BE-REV1.3 / LO7AY166K21D83A-B1
LED podsvit LCD panelu 55" Hisense
Kód zboží:
Výrobce:
Hisense
ihned k odeslání
na prodejně 2 ks
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen 2 ks
LED posvit pro LCD TV / DLED backlight 360mA.
počet LED : 50 LED ( 10 D-LED v jedné části )
celková délka : 1056mm, hliníkové jádro
šířka pásku : 15mm