LED podsvit 1100mm sada Hisense 58A7GQ celkem 5 kusů / LED Backlight 1100mm CH-BXK58Y3U913030T51215E - REV1.6 / HD580Y3U91-L2
LED podsvit LCD panelu 58" Hisense
LED posvit pro LCD TV / LED backlight. Kompletní sada všech podsvitů pro 58" panely Hisense.
Sada obahuje 5 stejných kusů CH-BXK58Y3U913030T51215E - REV1.6
počet LED : 60 D-LED / 12 D-LED v jedné části
celková délka : celková délka jedné linie je 1100mm
šířka pásku : 14mm