LED podsvit 424mm, 4LED / DLED Backlight 424mm - 4DLED, T0T-55D2900-4x4+4x5_3030C_D6T / LB5504 / 151017
LED podsvit LCD panelu 55" Thomson / TCL
Kód zboží:
Výrobce:
Thomson
ihned k odeslání
na prodejně 1 ks
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen 1 ks
LED posvit pro LCD TV / DLED backlight 200mA Thomson / TCL.
počet LED : 4 D-LED
celková délka : 424mm
šířka pásku : 17mm
typ : T0T-55D2900-4x4+4x5_3030C_d6t-2d1_A_4S1P REV.V2,YHA-4C-LB5504-YH07J-151017
Používá Thomson 55UC6306
počet LED : 4 D-LED
celková délka : 424mm
šířka pásku : 17mm