LED podsvit 492mm sada Sencor celkem 2 kusy / LED Backlight 492mm - 6DLED, ZK275D06-ZC21AG-02 / CRH-K28HT3030T020673G-Rev1.1
LED podsvit LCD panelu Sencor 28"
Kód zboží:
Výrobce:
Sencor
ihned k odeslání
na prodejně 2 ks
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen 2 ks
LED posvit pro LCD TV / DLED backlight 3V.
Plně kompatibilní náhradní výrobce.
počet LED : 12 D-LED ( 6 D-LED v jedné části )
celková délka : 492mm
šířka pásku : 17mm
typ : ZK275D06-ZC21AG-02 CRH-K28HT3030T020673G-Rev1.1 W JL.D28061330-114AS-M JS-QC112F3GDLD-0003, ZX28-A-Z-9301C-01901, ZX28ZC332M06A1V0-K600