LED podsvit 795mm, sada celkem 3 kusy / LED Backlight 795mm - 8DLED, IC-D-HWBJ40D660, F120MN8P43SA
LED podsvit LCD panelu 40"
Kód zboží:
Výrobce:
Panasonic
ihned k odeslání
na prodejně 10 ks
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen 10 ks
LED posvit pro LCD TV / DLED backlight 360mA. Kompletní sada všech podsvitů obsahuje 3 identické kusy.
Podstatné označení je pouze IC-D-HWBJ40D660, ostatní natištěné údaje nejsou podstatné.
počet LED : 24 D-LED ( 8-D-LED v jedné části )
celková délka : 795mm
šířka pásku : 14mm