LED podsvit 815mm sada LED40D12-03 celkem 4 pásky / LED Backlight 12 D-LED, LED40D12-03B / 30340012207 / 40000M30 náhradní výrobce
LED podsvit LCD panelu 40"
Kód zboží:
Výrobce:
Haier
ihned k odeslání
na prodejně 13 ks
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen 13 ks
LED posvit pro LCD TV / DLED backlight 360mA. Rozhodující označení je 30340012207. Kompletní sada 4 kusů podsvitů pro 40" panely, plně kompatibilní náhradní výrobce.
počet LED : 48 LED ( 12 D-LED v jedné části )
celková délka : 815mm
šířka pásku : 18mm