LED podsvit 966mm sada Samsung 50CU7172 celkem 3 kusy / LED Backlight HRS-H535-050AU70-0312-3030-12.5-N-V3 / HRS-H535-050AU70-0312-3030-12.5-N-V5 / 50H21100 / 261501010088
LED podsvit LCD panelu 50" - Samsung řada 50AU70, 50CU70, originál sada
Kód zboží:
Výrobce:
Samsung
EAN:
Dostupnost:
Hlavní sklad:
Nedostupné
Externí sklad:
Nedostupné
LED posvit pro LCD TV / LED backlight 360mA. kompletní sada všech podsvitů pro 50" panely Samsung, originální náhradní díl Samsung.