LED podsvit EDGE 1360mm sada Samsung celkem 2 kusy / LED Backlight edge 680mm - 76 LED BN96-21813A + BN96-21814A / 55NNB-7032LED-MCPCB-RV2GE-550SMA
LED podsvit LCD panelu 55" Samsung séri 55ES