LED podsvit EDGE sada Samsung 40" / LED Backlight edge 435mm - 23 + 23 LED BN96-45955A / LM41-00550A / L1-NU7.1/7.3 DO-CDM-S23 R1.1-RCR-100, náhradní výrobceí
LED podsvit LCD panelu 40" Samsung 40NU série NU, RU
Kód zboží:
Výrobce:
Samsung
ihned k odeslání
na prodejně 3 ks
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen 3 ks
LED podsvit provedení EDGE. Podsvit je určen pro panely 40" Samsung, kompletní sada obsahuje dva stejné kusy LM41-*00550A, plně kompatibilní náhradní výrobce.
LED posvit pro LCD TV / LED-EDGE backlight
počet LED : 46 LED ( 23 LED v jedné části )
celková délka : 435mm - hliníkové jádro
šířka pásku : 7mm