LED podsvit sada Grundig ZCA606 celkem 10 pásků 525mm, 6LED / DLED Backlight 525mm - 6 D-LED, Grundig 759551878700 / ZCA606 / 2013ARC48_3228N1_6_REV1.1
LED podsvit LCD panelu 48"
Kód zboží:
Výrobce:
Grundig
ihned k odeslání
na prodejně 4 ks
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen 4 ks
LED posvit pro LCD TV / LED backlight 400mA. kompletní sada všech podsvitů pro 48" panely Grundig.
Obahuje 10 kusů typu 2013ARC48_3228N1_6_REV1.1
počet LED : 60 LED
celková délka : 525mm
šířka pásku : 20mm