LED podsvit sada Hisense BX55V1U513030 celkem 4 nebo 8 kusů / LED Backlight 1055mm CRH-BX55V1U513030T04128CL-REV1.1 / 200909X08854
LED podsvit LCD panelu 55" Hisense
Kód zboží:
Výrobce:
Hisense
ihned k odeslání
na prodejně 4 ks
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen 4 ks
LED posvit pro LCD TV / LED backlight 360mA. kompletní sada pro 55" panely Hisense.
počet LED : 48 D-LED ( 6 D-LED v jedné části )
celková délka : 1055mm, hliníkové jádro
šířka pásku : 12mm
typ : CRH-BX55V1U513030T04128CL-REV1.1, 200909X08854, 22294000
Backlight, led pásky do TV Hisense H55B7100
šířka pásku : 12mm