LED podsvit sada LG 47LB-V14SDRT Slim 3D celkem 10 pásků / DLED TOTAL ARRAY 47" V14 Slim DRT 6920L-0504A + 6920L-0505A + 6920L-0506A + 6420-0507A
LED podsvit LCD panelu 47" - sada LG pro 3D panely
Kód zboží:
Výrobce:
LG
ihned k odeslání
na prodejně 4 ks
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen 4 ks
LED posvit pro LCD TV / LED backlight 360mA. kompletní sada podsvitů pro 47" 3D panely LG. Plně kompatibilní neoriginální výrobce.
Obahuje tyto typy :3ks R1 6920L-0504A + 3ks L1 6920L-0505A + 2ks R2 6920L-0506A + 2ks L2 6920L-0507A
Tento podsvit není zaměnitelný s běžně používaným podsvitem 47LB.
počet LED : 50 LED ( 5 D-LED v jedné lini )
celková délka : celková délka jedné linie je 955mm
šířka pásku : 12mm
typ : 47" V14 Slim DRT Rev0.8 6 R1-Type 6920L0504A + 47" V14 Slim DRT Rev0.8 6 L1-Type 6920L0505A + 47" V14 Slim DRT Rev0.8 6 R2-Type 6920L0506A + 47" V14 Slim DRT Rev0.8 6 L2-Type 6920L0505A