LED podsvit sada TV32" - J celkem 2 pásky 584mm / DLED TOTAL ARRAY LED32D06-ZC22AG-03, 30332006002, 32000M06
LED podsvit LCD panelu 32" - sada
Kód zboží:
Výrobce:
Orava
EAN:
Dostupnost:
Hlavní sklad:
Nedostupné
Externí sklad:
Nedostupné
LED posvit pro LCD TV / LED backlight 360mA. kompletní sada pro 32" panely " China Type "
Sada obsahuje 2ks identického typu
počet LED : 12 LED / 6 D-LED v jedné části
celková délka : 583mm
šířka pásku : 12mm
typ : LED32D06-ZC22AG-03, 30332006002, 32000M06, E78030
Používají TV z typicky čínské produkce, například Orava LT-486 LED M97B
celková délka : 583mm
šířka pásku : 12mm