LED podsvit sada Vestel 17DLB43VLXR1 celkem 4 pásky 805mm / D-LED BAR.43DL VNB 23349477 / 30090826 + 30090827
LED podsvit LCD panelu 43" chasis Vestel
ihned k odeslání
na prodejně 6 ks
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen 6 ks
LED posvit pro LCD TV / LED backlight 360mA. Sada 4ks podsvitů které jsou rozlišeny na část A a část B. Originál část A má typové číslo 30090826 a část B má typové číslo 30090827. Dodávka se skládá ze dvou kusů části A a dvou kusů části B
počet LED : 28 LED / 7LED v jedné části
celková délka : 805mm
šířka pásku : 10mm
typ : LB43007 V0_04_38S / 17DLB43VLXR1 / E465853 10224A / 30090826 + LB43007 V1_04_38S / 17DLB43VLXR1 / E465853 10225A / 30090827