LED podsvit sada Vestel 23331585 celkem 3 pásky 745mm / D-LED BAR.UNDS - N11 / 17DLB40VXR1 / LB40017 / 30089022 + 30089021
LED podsvit LCD panelu 40"
ihned k odeslání
na prodejně 22 ks
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen 22 ks
LED posvit pro LCD TV / LED backlight 360mA pro 40" panely Vestel, plně kompatibilní náhradní výrobce. Sada 3ks podsvitů které jsou rozlišeny na část A a část B. Originál část A má typové číslo 30089021 a část B má typové číslo 30089022. Dodávka se skládá ze dvou kusů části A a jednoho kusu části B. Plně kompatibilní náhradní výrobce. Tyto podsvity jsou vyráběny v několika variantách které se liší barevnou teplotou použitých LED diod. Identický podsvit s odstínem studenější bílé je veden skladem pod číslem 4300002100 ( 30089018 + 30089019 ) nebo 4300001300.
počet LED : 23 LED / 2x8LED+1x7LED v prostřední části
celková délka : 745mm
šířka pásku : 10mm