LED podsvit sada Vestel 23620219 celkem 2 pásky 745mm / D-LED BAR 17DLB40NER5 / 30103023
LED podsvit LCD panelu 40" Vestel
Kód zboží:
Výrobce:
Vestel
ihned k odeslání
na prodejně 2 ks
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
Lze objednat jen 2 ks
LED posvit pro LCD TV / DLED backlight 360mA, kompletní sada všech podsvitů pro 40" panely Vestel, Originální náhradní díl.
počet LED : 22 D-LED ( 11 D-LED v jedné části )
celková délka : 744mm, hliníkové jádro
šířka pásku : 13mm